خرید بیمه آتش سوزی مراکز اداری و خدماتی

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

توضیحات بیمه آتش سوزی مراکز اداری و خدماتی


امروز در این صفحه از سایت مرکز بیمه می خواهیم به طور مختصر و مفید درباره ارائه بهترین خدمات در راستای خرید و تعرفه بیمه آتش سوزی مراکز خدماتی، مطالبی کامل و کاربردی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم. پس اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید به صورت کاملاً آنلاین خرید و بررسی این نوع خرید را انجام دهید، کافی است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. بنابراین برای آشنایی کامل در همین راستا و چگونگی انجام این پروسه، ما را دنبال کنید.

بیمه آتش سوزی اداره

پوشش های بیمه آتش سوزی اداری

پوشش های این بیمه در حالت کلی به دو دسته مجزا از یکدیگر تبدیل می شوند. پوشش های اصلی و پوشش های اضافی، مواردی هستند که در ادامه هر کدام از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

پوشش های اصلی بیمه آتش سوزی اداری

این نوع از پوشش ها، پوشش هایی هستند که نمی توان آن ها را از بیمه نامه حذف کرد. مواردی از جمله آتش سوزی، صاعقه و انفجار از جمله پوشش های اصلی بیمه آتش سوزی به حساب می آیند.

پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی خدماتی

نوع دیگر از پوشش هایی که بیمه آتش سوزی شامل حال این موارد می شود، عبارت اند از:

 1. زلزله و آتشفشان
 2. سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه‌ها
 3. طوفان و گردباد
 4. ترکیدن لوله آب
 5. ضایعات ناشی از برف و باران
 6. سقوط هواپیما و هلیکوپتر یا قطعات آنها
 7. ریزش سقف ناشی از سنگینی برف
 8. ریزش و رانش و فروکش زمین
 9. ریزش کوه و سقوط بهمن
 10. هزینه پاک سازی و برداشت ضایعات
 11. شکست شیشه
 12. سرقت با شکست حرز
 13. انفجار ظروف تحت فشار صنعتی
 14. نشت دستگاه آب ‌افشان
 15. مسئولیت خسارت ناشی از آتش‌سوزی و انفجار در قبال همسایگان
 16. برخورد اجسام خارجی به ساختمان

در پایان این بخش توجه داشته باشید که در صورت تمایل، بایستی حق بیمه هر کدام را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

بیم آتش سوزی ادارات

نرخ بیمه نامه آتش سوزی ادارات

در این بخش بایستی به این نکته مهم توجه داشته باشید که نرخ بیمه آتش سوزی مراکز خدماتی، قابل تغییر بوده و برخی عوامل بر قیمت خرید بیمه آتش سوزی اداری موثر هستند. به طور کلی این عوامل عبارت اند از:

 • طول و مدت زمان بیمه نامه
 • ارزش بنا و موجودی ساختمان
 • میزان ریسک پذیری مرکز اداری
 • تمامی تخفیفات بیمه آتش سوزی
 • شرایط کلی بیمه نامه
 • خطرات احتمالی و اضافی
 • و ...

استعلام قیمت بیمه مراکز اداری و خدماتی

در این بخش لازم است بدانید، با تکمیل فرم مورد نیاز برای خرید بیمه آتش سوزی مراکز خدماتی، می توانید به راحتی و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن یک برآورد تقریبی از تعرفه بیمه خود داشته باشید. در همین راستا می توانید جهت کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در همین زمینه، با تیم پشتیبانی ما در سایت مرکز بیمه، ارتباط حاصل کرده و سپس تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید. در نهایت نیز با توجه به معیار های موجود و رنج قیمت بیان شده می توانید اقدام به خرید بیمه آتش سوزی خدماتی نمایید.

شرایط فسخ بیمه آتش سوزی خدماتی                                                             

جالب است بدانید در میان تمامی این موارد، برخی از شرایط نیز وجود دارند که وجود آن ها می تواند به تنهایی منجر به فسخ بیمه آتش سوزی شما شود و در نهایت از خدمات این نوع بیمه، محروم شوید. در ادامه به بررسی این نوع از موارد خواهیم پرداخت.

 • تقاضا و اقدام به فسخ قرارداد توسط شخص بیمه گذار
 • تقاضای فسخ قرارداد توسط بیمه گر
 • انتقال موضوع بیمه از آتش سوزی به مورد دیگر
 • اتمام دوره های قراردادی که به صورت دوره های معین و چندساله منعقد شده
 • عدم پرداخت حق بیمه در زمان مقرر خود
 • بیان مشخصات نادرست به صورت سهوی و بدون قصد فریب
 • تشدید خطر آتش سوزی نسبت به زمان اولیه
 • کاهش عوامل تشدید کننده خطر
 • عدم همکاری شرکت بیمه گر جهت کاهش یا بازگرداندن حق بیمه
 • ناتوانی بیمه گر در عمل به تعهدات
 • سلب امتیاز بیمه ی مد نظر از شرکت بیمه
 • و ...

مدارک لازم برای دریافت بیمه نامه آتش سوزی مراکز خدماتی

در این مرحله از خرید بیمه آتش سوزی مراکز خدماتی، باید توجه داشته باشید که تنها مدرک مورد نیاز شما جهت ثبت نام این نوع از بیمه تکمیل فرم پیشنهادی توسط سازمان مرکز بیمه بوده و پس از آن دیگر هیچ نیازی به مدارک دیگر نخواهید داشت.

بیمه آتش سوزی برای شرکت خدماتی

آموزش تکمیل فرم خرید بیمه آتش سوزی اداری در مرکز بیمه

در نهایت اگر قصد خرید و تکمیل فرم بیمه مورد نظر خود را دارید، بایستی مراحل زیر را به ترتیب در سایت مرکز خرید بیمه، طی نمایید.

خرید بیمه آتش سوزی مراکز اداری یا خدماتی در سایت مرکز بیمه بسیار راحت و بدون دردسر بوده و در طی 6 مرحله قابل انجام خواهد بود. در ابتدا لازم است تا وارد صفحه اصلی ثبت نام بیمه شده و سپس در همان صفحه ابتدایی اطلاعات خواسته شده را به طور دقیق وارد کنید تا به فرم خرید بیمه منتقل شوید. ابتدا موضوع فعالیت خود را انتخاب کرده و سپس سال ساخت ساختمان را وارد نمایید. در ادامه نوع سازه محل مورد بیمه را انتخاب و در نهایت نام شهر خود را وارد نمایید.

همچنین پس از پشت سر گذراندن این موارد، موارد ارزش ساختمان و تأسیسات تا ارزش سایر سرمایه ها را به تومان وارد نمایید. بر روی گزینه بعدی کلیک کرده تا وارد صفحه بعدی شوید. اکنون زمان آن رسیده تا پوشش های تکمیلی بیمه آتش سوزی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این قسمت می توانید، چند نوع پوشش را به طور هم زمان انتخاب کنید. در نهایت در این بخش سرمایه مسئولیت مالی در قبال همسایگان را وارد کرده و بر روی "محاسبه" کلیک کنید.

در صفحه مقایسه و انتخاب، می توانید با توجه به ملاک های مورد نظر و همچنین با در نظر گرفتن قوانین و شرایط سازمان بیمه ها و خدمات ارائه شده، نوع بیمه خود را انتخاب نمایید. به همین ترتیب، شما میتوانید با توجه به قیمت های ارائه شده، بهترین و مناسب ترین نوع بیمه را برای خود در نظر بگیرید.

در نهایت با انتخاب بیمه مورد نظرتان، می توانید سفارش خود را ثبت و نهایی کنید. لازم به ذکر است که در این قسمت بایستی وارد حساب کاربری خود شده و یا در صورت لزوم در همین سایت، اقدام به ثبت نام کنید.

سپس در انتها، کافی است با تکمیل و ثبت مشخصات فردی، آدرس گیرنده سفارش خود را ثبت نهایی کرده و هزینه حق بیمه را پرداخت کنید.


بیمه نامه های مشابه :