خرید بیمه آتش سوزی انبار

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

توضیحات بیمه آتش سوزی انبار و غیر صنعتی


در این صفحه از سایت مرکز بیمه قصد بر این داریم تا در مورد ارائه بهترین خدمات در راستای بیمه آتش سوزی انبار، اطلاعاتی مفید و جامع در اختیارتان قرار دهیم. بنابراین در ادامه این فرایند، شما همراهان عزیز می توانید، در طول یک روز کاری و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به دریافت بیمه خود کنید. پس برای آشنایی بیشتر با چگونگی انجام این فرایند، در ادامه با ما همراه باشید.

بیمه آتش سوزی انبار

پوشش های بیمه آتش سوزی غیرصنعتی

با استفاده از این نوع بیمه آتش سوزی می توانید مراکزی از جمله مراکز خدماتی، آموزشگاه ها، ساختمان های اداری، تعمیرگاه ها و فروشگاه های تجاری و خدماتی دیگر را نیز تحت پوشش قرار دهید. همچنین علاوه بر این موارد، این بیمه شامل حال ساختمان ها، تأسیسات، موجودی ثابت و دکوراسیون مراکز غیر صنعتی نیز خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال چنین خدماتی برای بیمه هستید، مرکز بیمه، می تواند گزینه ای مناسب برای شما به حساب بیاید.

در ادامه این موضوع این را در نظر داشته باشید که زمانی که انبار شما در اثر آتش، صاعقه، انفجار دچار آتش سوزی شد، بیمه آتش سوزی شامل حال آن می شود.

نکته جالب در مورد این موضوع این است که مواردی مانند سیل یا طغیان آب دریا یا رودخانه، پوشش طوفان و گرد و غبار، شکست شیشه ساختمان در اثر برخورد جسم خارجی، ترکیدگی لوله آب، تانکرها و فاضلاب دستگاه‌های آبرسانی و... پوشش های اضافی هستند که این بیمه آن ها را در بر می گیرد.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

نرخ بیمه نامه آتش سوزی انبار چگونه محاسبه می شود

در رابطه با نرخ این بیمه باید در نظر داشته باشید که نرخ بیمه آتش سوزی انبار، می تواند به موارد زیر بستگی داشته باشد.

 • خطرات اصلی و اضافی
 • شرایط بیمه نامه 
 • تخفیفات بیمه آتش سوزی (تخفیف بیمه عمر، حساب بلند مدت، تخفیف گروهی و...)
 • میزان ریسک حادثه آتش سوزی
 • ارزش بنا و موجودی سازه
 • مدت زمان بیمه نامه آتش سوزی
 • نوع و شرکت بیمه آتش سوزی
 • و ...

استعلام قیمت بیمه انبار به چه شکل امکان پذیر است

در رابطه با این موضوع لازم به ذکر است که می توانید با تکمیل فرم مورد نیاز برای خرید بیمه آتش سوزی غیر صنعتی، برآوردی کلی از هزینه این بیمه داشته باشید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با تیم پشتیبانی ما در همین سایت در ارتباط بوده و تمامی توضیحات لازم را بر اساس تمامی معیار های موجود و مورد نیاز خود، به دست آورید. سپس با رنج قیمتی بیان شده و با توجه به اسناد خود می توانید اقدام به خرید کنید.

شرایط فسخ بیمه آتش سوزی غیر صنعتی چگونه است

ممکن است این سؤال برای شما پیش آمده باشد که شرایط فسخ بیمه آتش سوزی انبار چیست؟ برای پاسخ به این سؤال می توان گفت شرایط زیادی برای فسخ قرارداد بیمه آتش سوزی وجود دارد. در ادامه به برخی از آن ها اشاره ای کوتاه خواهیم داشت.

 • تقاضای فسخ قرارداد توسط شخص بیمه گذار
 • تقاضای فسخ قرارداد توسط بیمه گر
 • انتقال موضوع بیمه از آتش سوزی به مورد دیگر
 • اتمام دوره های قراردادی که به صورت دوره های معین و چندساله منعقد شده
 • عدم پرداخت حق بیمه در زمان معین خود
 • ارائه مشخصات اشتباه به صورت سهوی و بدون قصد فریب
 • تشدید خطر نسبت به زمان اولیه
 • کاهش عوامل تشدید کننده خطر
 • عدم همکاری شرکت بیمه گر جهت کاهش یا بازگرداندن حق بیمه
 • ناتوانی بیمه گر در عمل به تعهدات
 • سلب امتیاز بیمه ی مد نظر از شرکت بیمه

مدارک لازم برای دریافت بیمه نامه آتش سوزی انبار و غیر صنعتی

اگر شما نیز قصد خرید این نوع از بیمه را دارید، باید در نظر داشته باشید که تنها مدرک مورد نیاز شما در رابطه با این موضوع، تکمیل فرم پیشنهاد بیمه مربوطه به بیمه گذار مورد نظر است و نیازی به هیچ گونه مدرک دیگری ندارید.

بیمه آتش سوزی برای انباری

آموزش تکمیل فرم خرید مرکز بیمه

اگر قصد خرید بیمه آتش سوزی غیر صنعتی را دارید و می خواهید به صورت اینترنتی آن را انجام دهید، در ابتدا لازم است با آموزش تکمیل فرم خرید مرکز بیمه، آشنا شوید. در این بخش می خواهیم شما را با نحوه تکمیل این فرم آشنا کنیم.

 1. در فرم بالای همین صفحه، اطلاعات مورد نیاز که شامل موضوع فعالیت، سال ساخت، نوع سازه مورد بیمه، نام شهر را به صورت دقیق وارد می کنید.
 2. در این صفحه از سایت بایستی، مواردی از جمله ارزش ساختمان و تأسیسات، ارزش اثاثیه و ملزومات اداری، ارزش قفسه بندی، ارزش دیوار کشی محوطه و... را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که قیمت هر کدام از موارد را به صورت تومان وارد نمایید.
 3. پس از اینکه قیمت های مورد نظر خود را لحاظ کردید، کلید بعدی را انتخاب و به صفحه بعدی مراجعه کنید. در این صفحه از سایت، از شما پوشش های تکمیلی مورد نظر و سرمایه مسئولیت مالی در قبال همسایگان خواسته می شود. می توانید با توجه به معیار های مورد نظر خود این موارد را در نظر بگیرید. این نکته را در نظر داشته باشید که در قسمت پوشش های تکمیلی می توانید چند مورد را به صورت هم زمان انتخاب کنید و در نهایت بر روی کلید محاسبه کلیک کنید.
 4. اکنون با پشت سر گذراندن مراحل قبل وارد صفحه مقایسه و انتخاب خواهید شد که بایستی این صفحه را نیز به دقت تکمیل کنید. در این صفحه حق بیمه ملک شما، با توجه به قوانین شرکت های مختلف بیان شده و به همراه آن اطلاعات دیگر نمایش داده خواهد شد که شما در این مرحله می توانید با توجه به معیارهای اصلی‌تان، شرکت خود را انتخاب نمایید.
 5. در نهایت پس از انتخاب یکی از شرکت های مورد نظر، می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین در این مرحله لازم است وارد حساب کاربری خود شده و یا در سایت اقدام به ثبت نام کنید.

در ادامه این فرایند کافی است با تکمیل مشخصات فردی و آدرس دقیق گیرنده، سفارش خود را ثبت و نهایی کرده و در نهایت میزان حق بیمه را انجام دهید.


بیمه نامه های مشابه :