خرید بیمه مسئولیت کارفرما ساختمانی کلوز نظام گیلان

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

توضیحات استعلام و خرید بیمه مسئولیت ساختمان در گیلان


یکی از انواع بیمه مسئولیت مدنی، بیمه مسئولیت کارفرما ساختمانی می شود. در هر محیط کاری بر اثر اتفاق های خواسته یا نا خواسته این امکان وجود دارد که سلامت کارگران، مهندسان و یا هر کدام از نیرو های کاری به خطر بیفتد و بر اساس رخ داد یک حادثه آسیبی به آنها وارد شود، در چنین شرایطی کارفرما پروژه ساختمانی می تواند با تهیه یک بیمه نامه در رابطه با فعالیت های ساختمانی مجموعه خود را در برابر چنین رویداد هایی بیمه کند و در صورت ایجاد خسارت های احتمالی آن ها را از شرکت بیمه مطالبه کند. در این صفحه از سایت مرکز بیمه با ما همراه باشید تا در این رابطه بیشتر صحبت کنیم.

بیمه ساختمان گیلان

بررسی ساخت و ساز ساختمان در استان گیلان

استان گیلان با توجه به قوانین خاصی که از طرف سازمان نظام مهندسی گیلان دارد نسبت به دیگر استان ها در رابطه با بیمه های مربوط به حوزه ساختمان دارای تفاوت هایی است. با توجه به همین نکته ما در صفحه ای انحصاری به بررسی بیمه مسئولیت کارفرمای ساختمانی در استان گیلان پرداختیم. استان گیلان با توجه به جمعیت بیش از 2.5 میلیون نفری و مساحت 14000 کیلومتر مربعی که دارد به واسطه قوانین خاص سازمان نظام مهندسی این استان ساخت و ساز ها در آن صورت می گیرد. با توجه به قوانینی که در این استان هست و تفاوت هایی که با استان های دیگر وجود دارد، شما نمی توانید بر اساس شرایط استان دیگری برای شروع پروژه ساختمانی در گیلان بیمه خریداری کنید، بلکه باید از بیمه ای استفاده کنید که با قوانین این استان سازگاری داشته باشد در غیر این صورت دچار تخلف خواهید شد.

بیمه مسئولیت ساختمان چیست؟

در این صفحه شما می توانید به صورت اختصاصی اقدام به خرید بیمه نامه مسئولیت ساختمانی برای شهر گیلان کنید. بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی در گیلان مانند بیمه های دیگر ساختمانی دارای یک بیمه نامه است که در آن به صورت کامل تمامی مفاد قرارداد قید شده است و هر دو طرف بیمه گذار و شرکت بیمه به واسطه این قرارداد به وظایف خود در قبال یکدیگر پی خواهند برد. اهمیت این نوع از بیمه از آن جهت است که در محیط های ساختمانی با هر متراژی احتمال رخ داد سوانح ساختمانی وجود دارد مواردی نظیر سقوط، نقص عضو و ... از جمله آن ها هستند. حال با در نظر گرفتن این شرایط شایسته است تا کارفرما برای بهتر مدیریت کردن هزینه های خسارت های ناشی از این موارد در قبال پروژه از بیمه استفاده کند تا بیمه در صورت نیاز هزینه های مربوطه را با توجه به مفاد قرارداد پرداخت کند و دیگر کارفرما درگیر چنین مواردی نباشد.

بنابراین بیمه مسئولیت ساختمانی در گیلان به بیمه ای اشاره دارد که شرکت بیمه موظف می شود تا در قبال دریافت حق بیمه از بیمه گذار بر اساس شرایط ذکر شده در بیمه نامه خسارت های وارد شده را پرداخت کند.

بیمه کارگران ساختمان گیلان

قیمت بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران ساختمانی گیلان متاثر از چه مواردی است؟

در رابطه با قیمت این نوع از بیمه باید توجه داشته باشید تا بر اساس برخی از ویژگی های پروژه و همچنین انتخاب پوشش های مد نظر بیمه گذار متغیر خواهد بود. در ادامه این بخش برخی از این موارد را برای شما لیست کرده ایم.

1- ویژگی های پروژه :

یکی از پارامتر های تاثیر گذار در هزینه بیمه مسئولیت کارگران ساختمان در رشت مربوط به ویژگی هایی است که پروژه دارد، برای نمونه متراژ پروژه به صورت مستقیم در قیمت بیمه تاثیر دارد. به غیر از این مورد نوع فعالیت نیز تاثیر گذار است. برای مثال در حال تخریب بودن سازه و یا در حال ساخت بودن سازه می تواند در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. به صورت جزیی تر لازم است بدانید اینکه پروژه در چه مرحله ای است مجددا در هزینه های بیمه تاثیر خواهد گذاشت. موارد زیر نیز در این بخش دسته بندی می شوند:

 • عمق گودبرداری ساختمان
 • نوع خاک سازه
 • وضعیت سازه های مجاور با پروژه
 • تعداد طبقات پروژه
 • تراکم جمعیت محل پروژه
 • و ...

2- مدت زمان بیمه نامه

مدت زمانی که کارفرما برای بیمه مسئولیت کارگران ساختمان در رشت درخواست می دهد در قیمت نهایی بیمه تاثیر خواهد داشت. البته به صورت پیش فرض این بیمه به صورت یکساله معادل با 365 روز صادر می شود اما در صورت درخواست کارفرما می تواند محدود تر باشد.

3- پوشش های مد نظر کارفرما

کارفرما در زمان انعقاد قرار داد با شرکت بیمه مختار است تا میزان پوشش های بیمه را با سقف پرداخت هزینه بیمه مشخص کند. از این رو هر چقدر پوشش های بیشتری را انتخاب کند از طرف دیگر باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت کند. به صورت کلی پوشش های این نوع از بیمه شامل مواردی نظیر: جبران هزینه پزشکی، جبران غرامت فوت و نقص عضو (در ماه های عادی و حرام متفاوت است) و ... می شود.

شما می توانید برای محاسبه حق بیمه مسئولیت ساختمانی نظام مهندسی گیلان به صورت دقیق و بررسی شرکت های ارائه دهنده این نوع از بیمه در همین صفحه با تکمیل اطلاعات فرم به محاسبه هزینه های بیمه مد نظرتان بپردازید. در ادامه نحوه تکمیل فرم را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

بررسی نکات خرید بیمه مسئولیت کارفرمای ساختمانی در گیلان

نیاز است به منظور بهتر بهره بردن از این نوع بیمه قبل از خرید به یک سری نکات توجه داشته باشید. برای مثال انواع شرکت های ارائه دهنده این نوع از بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید در طول این مقایسه هزینه های بیمه و همچنین میزان توان شرکت بیمه برای پرداخت خسارت ها را بررسی کنید. به غیر از این موارد با توجه به ویژگی هایی که پروژه شما دارد سعی کنید مناسب ترین پوشش ها را برای بیمه در نظر بگیرید تا در صورت رخ داد حادثه ای بهترین پشتیبانی را از شرکت بیمه دریافت کنید. برای بهتر طی کردن فرایند بررسی خرید بیمه کارگران ساختمانی در رشت می توانید با استفاده از شماره 01391003113 با واحد فروش ما در ارتباط باشید تا همکارانمان به صورت تخصصی اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند و همچنین پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما باشند.

پوشش ها و خطرات ساختمان سازی در رشت

خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارگران در رشت باعث خواهد شد تا شما از پرداخت هزینه های زیاد ناشی از بروز حوادث در طی یک پروژه ساختمانی در امان باشید و آن را به شرکت بیمه واگذار کنید. بنابراین سعی کنید این بیمه را با بهترین قیمت و قابلیت ها خریداری کنید تا بهترین نتیجه را نیز در زمان نیاز دریافت کنید.

پوشش ها و استثنائات بیمه مسئولیت ساختمانی

در این بخش به منظور آشنایی شما همراهان عزیز با پوشش های این نوع از بیمه جدولی را برای شما آماده کرده ایم و همچنین به مواردی که جز پوشش ها به حساب نمی آیند نیز اشاره داشته ایم.

پوشش های بیمه مسئولیت ساختمانی
موارد تحت پوشش بیمهموارد خارج از پوشش بیمه
جبران هزینه های خسارت های ناشی از آسیب دیدگی افراد شخص ثالثخسارت های ناشی از انقلاب ها و جنگ و موارد این چنینی
جبران هزینه های خسارت های ناشی از آسیب دیدگی نیرو های مشغول به کار در پروژهخسارت های ناشی از قبل از شروع قرارداد بیمه
پرداخت خسارت های وارد شده به خودرو های مجاور با پروژهخسارت های ناشی از تخلفات کارفرما
پرداخت خسارت های ناشی از ترک خوردگی ساختمان های مجاورخسارت های ناشی از انفجار هسته ای
پرداخت خسارت های ناشی از ریزش ساختمان های مجاورخسارت های ناشی از ایجاد ترک های غیر خطرناک بر ساختمان های مجاور
پرداخت خسارت های ناشی از دپو مواد ساختمانی در خیابانخسارت های ناشی از دعوا و نزاع
پرداخت خسارت های ناشی از آسیب دیدگی خطوط انتقال گاز و آبخسارت های ناشی از جرایم مختلف
پرداخت خسارت های ناشی از آسیب دیدگی اموال عمومی و مواردی نظیر پیاده رو ها، سیم های برق و ...محکومیت های قانونی کارفرما 
پرداخت خسارت های ناشی از آسیب وارد شدن به تاسیسات ساختمان های مجاورخسارت های ناشی از موارد غیر ذکر شده در قرارداد

البته لازم به ذکر است که موارد تحت پوشش بیمه و همچنین موارد خارج از پوشش بیمه بیشتر از این موارد هستند که می توانید در زمان انعقاد قرارداد بیمه آن ها را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید.

بیمه مسئولیت کارفرما نظام مهندسی گیلان

راهنمای تکمیل فرم و مقایسه بیمه مسئولیت کارفرما ساختمان گیلان در سایت مرکز بیمه

 1. در فرم بالای همین صفحه در ابتدا باید نوع فعالیت خود را مشخص کنید
 2. سپس متراژ زیر بنا پروژه را مشخص کنید
 3. نوع اسکلت سازه را بین دو مورد بتنی و فلزی مشخص کنید
 4. تعداد طبقات را وارد کنید
 5. تاریخ مد نظر خود را برای شروع بیمه نامه وارد کنید
 6. مدت زمان اعتبار بیمه را انتخاب کنید

پس از تکمیل موارد بالا می توانید به مقایسه و بررسی انواع بیمه های پیشنهادی بپردازید. در رابطه با مقایسه می توانید با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد این کار را انجام دهید، مواردی نظیر: قیمت بیمه، سطح توانگری شرکت بیمه، رضایت مشتری، شعب پرداخت خسارت بیمه جز مواردی هستند که می توانند برای مقایسه کاربردی باشند.


بیمه نامه های پیشنهادی برای شما:

 1. خرید بیمه مسئولیت کارفرما 
 2. خرید بیمه مسئولیت هیئت مدیره ساختمان 
 3. خرید بیمه مسئولیت کارفرما ساختمان در قبال اشخاص ثالث 
 4. بیمه مسئولیت دارندگان آسانسور 
 5. بیمه مسئولیت مهندسین ناظر، طراح و محاسب 
 6. بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان 

سوال و جواب