مقایسه و خرید بیمه تکمیلی گروهی

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

توضیحات استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه تکمیلی گروهی


یکی دیگر از بیمه هایی که می توانید از خدمات آن ها استفاده لازم را ببرید، بیمه تکمیلی گروهی است. این نوع از بیمه، اهمیت زیادی برای انواع شرکت ها و سازمان های مختلف داشته و اگر تعداد اعضای یک شرکت به حداقل 15 نفر برسد، آن شرکت می تواند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، با تهیه بیمه تکمیلی به صورت گروهی همه افراد سازمان خود را بیمه کند. بنابراین امروز در این صفحه از سایت مرکز بیمه، در خدمت شما همراهان عزیز هستیم تا در مورد این بیمه نامه و جوانب مختلف آن به صورت جامع اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. بنابراین اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید این نوع از بیمه را دارید، تا انتها با ما همراه باشید.

خرید بیمه تکمیلی گروهی

انواع پوشش های بیمه درمان تکمیلی گروهی کدام اند؟

در ابتدا قصد داریم تا انواع پوشش های این بیمه را برای شما ذکر کنیم. در نظر داشته باشید که در این نوع از بیمه، تمامی اعضای خانواده، از جمله پدر مادر، همسر و فرزندان تحت پوشش قرار گرفته و می توانند از خدمات این بیمه، استفاده ببرند. برخی از پوشش های بیمه تکمیلی گروهی که شامل آن می شود، عبارت اند از:

 1. جبران بخش و یا تمامی هزینه های بستری های خاص
 2. هزینه های شیمی درمانی افراد
 3. هزینه رادیوتراپی
 4. پرداخت هزینه آنژیوگرافی قلب
 5. انواع مختلف سنگ شکن ها
 6.  جبران اعمال جراحی مربوط به سرطان
 7. جراحی مغز و اعصاب مرکزی نخاع
 8.  تمامی جراحی های قلب
 9.  پیوند عضو از جمله ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان و...
 10. جبران هزینه‌ های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
 11. جبران هزينه‌ هاي درمانی نازایی و ناباروری زوجین
 12. پرداخت هزينه‌ های مربوط به رفع عيوب انكساری چشم
 13. جبران هزینه های پاراکلینیکی و یا همان تشخیص درمانی مانند سونوگرافی، انواع اسکن ها، تست ورزش، شنوایی و بینایی سنجی، شکستگی و در رفتگی و...
 14. پرداخت هزینه ‌های ویزیت و دارو
 15. پرداخت هزینه‌ های دندان پزشکی
 16. پرداخت هزینه خرید سمعک
 17. پرداخت هزینه عینک و لنز تماس طبی
 18. جبران هزینه تهیه اعضاء طبیعی بدن
 19. جبران هزینه آروتز که بلافاصله بعد از عمل جراحی مورد نیاز باشد
 20. جبران هزینه تشخیص بیماری‌ ها و ناهنجاری ‌های جنین منوط به داشتن پوشش زایمان
 21. جبران هزینه همراه افراد زیر ۷ سال و بالاتر از ۷۰ سال در بیمارستان
 22. هزینه آمبولانس و سایر فوریت‌ های پزشکی
 23. و...

خرید بیمه تکمیلی درمان گروهی چگونه است؟

اگر شما نیز قصد خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی را دارید، در ابتدا باید تمامی موارد مربوط به آن را مطالعه نمایید. ابتدا باید در نظر داشته باشید که برای خرید آنلاین بیمه تکمیلی گروهی، باید دارای شرایط لازم بوده و طبق مقررات آن پیش بروید. پس در صورتی که تصمیم به خرید و پرداخت حق بیمه دارید، می توانید در این بخش با مشاورین ما در همین سایت در ارتباط بوده و تمامی نکات لازم را برای دریافت و خرید بیمه، کسب نمایید. علاوه بر آن می توانید با تکمیل فرم مورد نظر و ثبت شماره تماس خود، با ما در اراتباط باشید.

خرید بیمه تکمیلی سازمانی به چه صورت است؟

نوعی دیگر از بیمه های گروهی، بیمه تکمیلی سازمانی است. همان طور که می دانید، حوادث طبیعی و غیر طبیعی ممکن است در محیط های مختلفی مانند تمامی سازمان ها، شرکت ها و ... به صورت کاملا ناگهانی اتفاق بیفتد. همچنین پس از رخداد حادثه، ممکن است خسارات جبران نا پذیری را برای شما و سازمانتان در پی داشته باشد. بنابراین بیمه تکمیلی سازمانی، برای این گونه حوادث، مفید و کارآمد خواهد بود و می توان گفت خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است. باید در نظر داشته باشید امکان دریافت بیمه تکمیلی بدون بیمه تامین اجتماعی و بیمه پایه برای کارکنان سازمان ها و شرکت ها از طرف کارفرما امکان پذیر نیست.

پس اگر قصد خرید این بیمه نامه را دارید، می توانید فرم مربوطه را در همین سایت پر کرده تا مشاورین ما، در اسرع وقت، با شما تماس برقرار کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید در همین سایت، نظرات خود را ثبت نمایید.

همچنین بخوانید:

پوشش های بیمه تکمیلی گروهی در شرکت های مختلف

انواع بیمه تکمیلی گروهی شامل چه مواردی می باشد؟

می توان گفت انواع آن بر اساس قابلیت های بیمه نامه مشخص شده به وجود خواهد آمد و به طور عمده در میزان خدمات ارائه بیمه، مراکز نسبت به یک دیگر مختلف می باشند. همچنین انواع بیمه ها، با توجه به میزان سقف پرداختی هزینه، می توانند با یک دیگر دارای تفاوت باشند. یا به عبارتی دیگر می توان گفت، هرچه بیمه پرداز هزینه بیشتری را برای دریافت خدمات، پرداخت کند،  به مراتب سقف هزینه های بیمه نامه نیز افزایش خواهد یافت.

بیمه درمان تکمیلی شرکتی

در قسمت قبل دریافتیم، علاوه بر تمامی سازمان ها، شرکت ها نیز دسته ای از گروه ها هستند که می توانند اقدام به دریافت این بیمه نامه برای کارکنان خود کرده و دیگر نگران کارمندان و حوادث شرکت خود نباشند. بنابراین شما می توانید در سایت مرکز بیمه، اقدام به خرید کرده و از خدمات آن به خوبی بهره مند شوید. برخی از مزایای استفاده از این بیمه عبارت است از:

 • امکان ارائه بیمه درمان برای واحدهای کوچک صنعتی و خدماتی
 • امکان پرداخت اقساطی حق ‌بیمه
 • و ...

لازم است بدانید شرکت های بیمه بر اساس قوانین بیمه تکمیلی برای کارکنان شرکت، با توجه به تعداد افراد تحت پوشش، تعهدات و انواع پوشش های مختلفی را ارائه می دهند. بنابراین تمامی کارکنان در یک شرکت، می توانند از تمامی مزایای آن استفاده لازم را ببرند. همچنین، شخص بیمه گذار می‌ تواند همسر و فرزندان و سایر افراد تحت تکفل خود مانند پدر و مادر را تحت پوشش بیمه تکمیلی گروهی خود قرار دهد. البته برای فرزندان باید این نکته را در نظر داشته باشید که فرزند پسر حداکثر تا سن ۲۲ سالگی و با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و برای دانشجویان پزشکی پسر تا سن ۲۶ سالگی تمام با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و فرزندان دختر تا زمان ازدواج می ‌توانند تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی گروهی قرار ‌گیرند.

مزایای بیمه نامه درمان تکمیلی گروهی چیست؟

همان طور که می دانید، تمامی بیمه ها قادر به ارائه خدمات و پرداخت بخشی از هزینه های درمانی می باشند که این اصلی ترین مزیت خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی است. اما علاوه بر آن، این نوع بیمه مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

 • در حالت کلی، این مزایا عبارت اند از:
 • بهره بردن از تمامی پوشش های مختلف بیمه ای با سقف قیمت متفاوت
 • پرداخت هزینه و حق بیمه به صورت اقساط ماه به ماه و به صورت کسر از حقوق
 • بهره بردن و ارائه خدمات و پوشش های مختلف بیمه ای بدون سقف برای گروه های با تعداد بالا
 • ارزان ترین راه برای جبران برخی از خسارت های مالی
 • پرداخت پخش قابل توجهی از هزینه های مربوط به درمان
 • و ...

جبران خسارات در بیمه

هزینه ها و محاسبه قیمت بیمه تکمیلی اداری و سازمانی چگونه است؟

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بیمه تکمیلی اداری و سازمانی، چگونه محاسبه شده و مراکز بیمه با توجه به کدام یک از معیار ها، می توانند هزینه پرداختی را محاسبه کنند. برای پاسخ به این سوال، می توان گفت محاسبه نرخ بیمه، با توجه به معیار های زیر بیان می شود:

 • میزان سن و سال افراد و کارکنان
 • میزان تعداد کارکنان اصلی
 • تعداد کارکنان فرعی
 • پوشش های مد نظر برای دریافت ارائه خدمات
 • نوع فعالیت سازمان
 • سقف تهعد های درخواستی
 • فرانشیز های درخواستی
 • و...

در نهایت با توجه به تمامی این درخواست ها و اعداد و ارقام وارد شده، هزینه پرداختی برای دریافت بیمه تکمیلی گروهی، برای شما به راحتی محاسبه خواهد شد.

ارزانترین قیمت بیمه درمان تکمیلی کدام است؟

مهم ترین معیار برای انتخاب هر کدام از انواع این بیمه، قیمت و هزینه ای است که باید در برابر حق بیمه پرداخت کنیم. اکثر افراد در این مواقع به دنبال شرکت های بیمه گری می گردند که با بیشترین پرداخت خسارت، کم ترین و ارزان ترین حق بیمه قابل پرداخت را برای آن ها در بر داشته باشد. اما در حالت کلی می توان گفت، سقف تعهدات در این بیمه نامه برای پوشش های مختلف، به شرح زیر است:

جدول پوشش ها و سقف تعهدات بیمه درمان تکمیلی گروهی
نوع پوشش مورد نظرهزینه قابل پرداخت
پوشش بستریتا سقف 300 میلیون تومان
پوشش بستری و جراحی عمومی 37 میلیون 500 هزار تومان
بستری و جراحی تخصصیتا سقف 75 میلیون تومان
پوشش بستری عمومیتا سقف 100 میلیون تومان
پوشش جراحی های مهمتا سقف 200 میلیون تومان
پوشش بیمه تکمیلی گروهی برای زایمانتا سقف 15 میلیون تومان
پوشش دندان پزشکی بیمه تکمیلیتا سقف 1 میلیون تومان
پوشش جراحی و بستری تخصصی سرطانتا سقف 200 میلیون تومان
پوشش شیمی درمانیتا سقف 37 میلیون

البته باید بدانید، سقف تعهدات تمامی این موارد و دیگر خدمات، هر شرکت بیمه ای متفاوت بوده و مقدار آن، کاملا متغیر خواهد بود. بنابراین جهت دریافت مشاوره رایگان، برای خرید بیمه تکمیلی گروهی و خرید ارزان ترین نوع آن، می توانید با استفاده از فرم بالا قیمت ها و پوشش های شرکت های بیمه ای مختلف را مقایسه کنید.

خرید آنلاین بمه درمان تکمیلی گروهی برای کارکنان شرکت

راهنمای تکمیل فرم بیمه نامه در مرکز بیمه

همان طور که می دانید، برای خرید بیمه تکمیلی گروهی، در ابتدا لازم است تا فرم بیمه نامه را به طور دقیق بررسی و پر نمایید. در این قسمت از این صفحه، شما را با نحوه انجام دادن این فرایند و پر کردن آن، به طور کامل راهنمایی خواهیم کرد. برای پر کردن فرم بیمه نامه، لازم است:

 1. در ابتدا در فرم خرید بالای همین صفحه تمامی موارد خواسته شده را به صورت دقیق وارد می کنید. بدین منظور در شروع کار با گزینه هایی مانند نوع بیمه کار گذار، نوع فعالیت و... مواجه خواهید شد که باید به صورت دقیق آن ها را تکمیل نمایید.
 2. به همین ترتیب بر روی کلید بعدی کلیل کرده تا وارد صفحه آخر شوید.
 3. در این قسمت زمانی که با کلید "محاسبه" مواجه شدید، بر روی آن کلیک کنید.
 4. در صورت داشتن کد تخفیف، می توانید کد را وارد کرده تا تمامی تخفیفات برای بیمه شما، اعمال شود.
 5. در صورت مشاهده قیمت نهایی، میتوانید مراحل تکمیل بیمه را گذرانده و بیمه نامه خود را برای کارکنان و یا شرکتتان، صادر کنید.

جمع بندی

در این صفحه از مرکز بیمه، به طور کامل در رابطه با هزینه ها و بیمه تکمیلی گروهی، پرداختیم. دانستیم که با بهره گرفتن و خرید از این نوع بیمه، می توانید با پرداخت کمترین هزینه، بیشترین نوع خدمات را دریافت نمایید. اما در این قسمت این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است شرایط فعلی شما، با شرایط لازم همخوانی نداشته باشد. بنابراین در این موقعیت ممکن است خدمات سایر بیمه ها برای شما، مفید تر باشد. بنابراین جهت مقایسه و خرید بیمه نامه ها، میتوانید با مشاورین ما در همین سایت، ارتباط بر قرار کرده تا تمامی نکات لازم را دریافت نمایید.

سوال و جواب