بیمه شخص ثالث البرز

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

توضیحات خرید بیمه ثالث البرز + قیمت


بیمه شخص ثالث جزو بیمه های اجباری به حساب می آید و هر راننده ای باید برای وسیله نقلیه خود این بیمه را خریداری کنید. به واسطه اجباری بودن خرید بیمه شخص ثالث بیشترین فروش شرکت های بیمه در زمینه ارائه این بیمه نامه است، از این رو طرح های زیاد و متنوعی را در زمان خرید بیمه شخص ثالث البرز مشاهده خواهید کرد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا به صورت ویژه به بررسی این طرح بپردازیم، اگر قصد خرید و بررسی این بیمه را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

خرید بیمه شخص ثالث البرز

معرفی شرکت بیمه البرز

شرکت بیمه البرز در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۳۸ تاسیس شده است. این بیمه در ابتدا به عنوان یک شرکت دولتی فعالیت داشت ولی بعد از عرضه 80 درصد سهامش در بازار بورس به یک شرکت خصوصی تبدیل شده است. در حال حاضر آقای محسن پورکیانی به عنوان مدیر عامل این بیمه فعالیت دارد. بر اساس آخرین بررسی ها و  آمار ارائه شده شرکت بیمه البرز 4.9 درصد از بازار بیمه کشور را در دست دارد. از نظر میزان توانگری نیز در سطح 5 قرار دارد.

خرید آنلاین بیمه ثالث البرز

با استفاده از قابلیت های سایت مرکز بیمه می توانید به راحتی بیمه شخص ثالث البرز را با انواع بیمه های شخص ثالث مقایسه کنید و در پایان بهترین مورد بر اساس نتایجی که کسب کرده اید، خریداری کنید. به واسطه ساختاری که در سایت پیاده سازی کرده ایم تمامی مراحل انتخاب پوشش ها، مقایسه با طرح های دیگر، اعمال انواع تخفیفات و مواردی از این دست به صورت اینترنتی مقدور شده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر بیمه نیست.

بیمه ثالث البرز قیمت

پوشش های بیمه شخص ثالث شرکت بیمه البرز

به صورت کلی پوشش های بیمه شخص ثالث زیان های مالی و جانی وارد شده را شامل می شود. همانطور که از نام این نوع بیمه مشخص است، ضرر های وارد شده به شخص ثالث که شما با او تصادف داشته اید را پرداخت می کند. اگر ضرر ها به صورت جانی باشد یعنی در واقع منجر به فوت، قطع عضو و مواردی از این دست باشد با استناد به میزان پوشش قید شده در بیمه نامه شرکت بیمه پرداخت کننده زیان های شما خواهد بود.  به غیر از این مورد زیان های مادی نیز تحت پوشش این بیمه قرار دارد که شامل آسیب های وارد شده به خودرو طرف مقابل و مواردی از این دست می شود.

قیمت بیمه ثالث بیمه البرز

قیمت این نوع از بیمه برگرفته از میزان پوشش ها، تخفیفات شما، سوابق استفاده از بیمه و مواردی از این دست تعیین می شود. شرکت مرکزی بیمه هر ساله یک حق بیمه پایه را به شرکت های ارائه دهنده بیمه می دهد و شرکت ها نیز هر کدام بر اساس پوشش هایی که دارند این تعرفه را تغییر می دهند و به صورت نهایی آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند. توجه داشته باشید که تاخیر در خرید بیمه شخص ثالث دارای جریمه است و می تواند بر هزینه نهایی خرید این بیمه تاثیر بگذارد.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث شرکت البرز

آموزش خرید بیمه شخص ثالث شرکت البرز

در این بخش به صورت مرحله به مرحله با مراحل خرید بیمه شخص ثالث شرکت البرز در سایت مرکز بیمه آشنا خواهید شد.

  1. در ابتدا باید برند خودرو، مدل خودرو، نوع استفاده، سال ساخت و دارا بودن یدک یا نبود آن را، مشخص کنید.
  2. در بخش بعد شرکت بیمه قبلی خود را مشخص کنید.
  3. در بخش سوم پوشش حوادث فوت راننده (مقصر)، پوشش خسارت مالی در قبال اشخاص ثالث و مدت بیمه نامه را تعیین کنید.
  4. پس از طی کردن این سه مرحله به انواع بیمه ها دسترسی خواهید داشت و می توانید با مقایسه و بررسی هر کدام بهترین مورد را خریداری کنید.