بیمه شخص ثالث ملت

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

راهنمای خرید بیمه شخص ثالث ملت


بیمه شخص ثالث یکی از بیمه های اجباری در سرتاسر کشور است و از این رو به عنوان پرفروش ترین نوع بیمه نیز معرفی می شود. شرکت های مختلفی در حال حاضر مشغول به ارائه این بیمه نامه با قیمت ها و ویژگی های مختلف هستند. یکی از این شرکت ها، بیمه ملت است و ما نیز در این بخش قصد داریم مروری کلی بر ویژگی های بیمه شخص ثالث ملت داشته باشیم. توجه داشته باشید با توجه به قوانین کشوری در صورتی که دارای بیمه خودرو نباشید، باید جریمه پرداخت کنید و با توجه به اهمیتی که این بیمه در پوشش خسارت های ناشی از تصادفات دارد، ضروی است تا بهترین طرح ها را با قیمتی مقرون به صرفه تهیه کنید. برای بررسی موارد بیشتر با ما همراه باشید.

خرید بیمه ثالث ملت

معرفی شرکت بیمه ملت

شرکت بیمه ملت یکی از 30 شرکت بیمه رسمی در ایران است. این شرکت فعالیت عمومی خود را از سال 1382 شروع کرده است و تا به الان توانسته با کسب سهم 1.8 درصدی از بازار بیمه ایران، خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های فعال در این حوزه به اکثر مشتریان معرفی کند. با توجه به نیاز جامعه فعالیت های شرکت بیمه ملت بسیار گسترده بوده و به صورت کلی شامل موارد لیست زیر می شود:

شرکت بیمه ملت

بر اساس آمار ارائه شده از خبرگزاری ها بیمه ملت در سال 1401 نسبت به سال 1400 توانسته به شکل چشمگیری میزان توانگری خود را پوشش دهد و مثل سال های قبل سطح یک توانگری را حفظ کند. با توجه به میزان فعالیت های این شرکت و گستردگی فعالیت هایی که دارد، می توان از آن به عنوان یکی از کار آمد ترین شرکت های بیمه در ایران نام برد.

خرید بیمه ثالث ملت از مرکز بیمه

سایت بیمه مرکزی با تمرکز بر ارائه آنلاین خدمات بیمه، سعی دارد شما را برای خرید بهتر انواع بیمه ها من جمله بیمه شخص ثالث ملت همراهی کند. شما می توانید با تکمیل اطلاعات مشخص شده در فرم بالا قدم به قدم مراحل خرید بیمه را طی کنید تا به قادر به دریافت خدمات بیمه ای خود شوید. توجه داشته باشید که در زمان تکمیل اطلاعات بسیار ضروری است که اطلاعات صحیح و به روز را در اختیار سامانه قرار دهید، در غیر این صورت امکان زیان دیدن شما وجود دارد.

با خرید آنلاین بیمه ثالث ملت و بررسی قیمت بیمه ثالث بیمه ملت به صورت آنلاین دیگر نیازی نیست تا درگیر جا به جایی و مراجعه حضوری به دفاتر بیمه شوید، زیرا تمامی این خدمات صرفا با چند کلیک در اختیار شما قرار دارد.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ملت

پوشش های بیمه شخص ثالث شرکت بیمه ملت

به صورت کلی این پوشش ها شامل: پرداخت خسارت ناشی از فوت، نقص عضو، از کارافتادگی و هزینه‌های پزشکی مطابق نرخ دیه می شود. هر ساله بر اساس تعیین میزان دیه در ماه های عادی و ماه های حرام مبلغ این نوع از بیمه تغییر می کند. البته با استفاده از تخفیف عدم خسارت می توانید هزینه های نهایی را کاهش دهید. بر اساس ساختار تعیین شده توسط مراکز ناظر بر بازار بیمه حداکثر تخفیف عدم خسارت سالانه برابر با 70 درصد و حداقل آن که برای یک سال است، برابر با 5 درصد می باشد.

استثناهای بیمه ثالث ملت

برای خرید بهتر بیمه نیاز است تا در رابطه با استثناهای بیمه ثالث شرکت ملت اطلاعات کافی داشته باشید تا بهتر بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. این استثناها شامل موارد زیر می شود:

  1. خسارات وارد شده به خودرو راننده مقصر در حادثه
  2. خسارت وارد شده به محموله و تجهیزات وسیله نقلیه راننده مقصر در حادثه
  3. خسارات مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از تشعشعات اتمی و هسته ای
  4. خسارات ناشی از محکومیت جزائی و پرداخت انواع جرایم مربوط به خودرو
  5. خسارات ناشی از حوادث خارج از کشور