بیمه شخص ثالث کوثر

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

قیمت + خرید بیمه شخص ثالث کوثر


چندین سال است که با افزایش تعداد خودروهای موجود در کشور خرید بیمه شخص ثالث اجباری اعلام شده است؛ چرا که ازدیاد ماشین ها بالاخص خودروهای شخصی نیاز به کنترل بسیار بیشتر و دقیق تری نسبت گذشته داشتند، و تا حد بسیار زیادی این بیمه نگرانی ها را از افراد جامعه زدوده است. به طور مثال بیمه شخص ثالث کوثر با پوشش های کامل خود احساس امنیت را به بسیاری از رانندگان هدیه داده است. در ادامه قصد داریم شما را با بیمه شخص ثالث کوثر که از سابقه ی بسیار خوبی در بین مشتریان برخوردار است آشنا کنیم.

بیمه شخص ثالث کوثر

معرفی اجمالی شرکت بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر در مهرماه سال 1389 با اخذ مجوز پروانه تاسیس، فعالیت خود را از طریق بیمه مرکزی رسمی کرد. این شرکت دارای 8 شعبه در سراسر ایران می باشدکه علاوه بر آن از 31 سرپرستی برخوردار است؛ بیمه کوثر حدود 4 درصد سهام بازار بیمه را دارد و دارای توانگری مالی 127 درصدی معادل سطح یک در بین شرکت های بیمه می باشد که با این تفاسیر نشان دهنده ی توانایی کافی این شرکت جهت ایفای تعهدات در قبال مشتریان و احقاق حقوق آنهاست.

پوشش های بیمه ثالث بیمه کوثر

با خرید بیمه ثالث کوثر خسارت های جانی و مالی شخص ثالث را به طور کامل تحت پوشش قرار می دهید که با تهیه این بیمه نامه برای هر خسارتی تا سقف تعهدات زیر می توانید استفاده کنید.

 • سقف خسارت های جانی وارد شده به اشخاص ثالث در بیمه شخص ثالث کوثر تا سقف دیه مرد مسلمان است برابر 800 میلیون تومان است که در ماه حرام می باشد.
 • سقف خسارت جانی وارد شده به راننده یا سرنشینان خودروهای مقصر هر تعدادی که باشند تا 600 میلیون تومان در ماه های غیر حرام برابر دیه کامل انسان در بیمه شخص ثالث کوثر است.
 • پوشش های بیمه شخص ثالث بیمه کوثردر خسارت مالی اشخاص با توجه به پوشش انتخاب شده افراد حداقل 20 و حداکثر200 میلیون تومان می باشد.

خرید بیمه ثالث کوثر

قیمت بیمه شخص ثالث بیمه کوثر

قیمت بیمه شخص ثالث بیمه کوثر از به طور کلی 1, 700,500 تومان تا سقف 2,776,000 می باشد. اما موارد بسیار زیادی علاوه بر نرخ دیه در محاسبه قیمت دخالت دارند از جمله:

 • میزان پوشش مورد نیاز مشتری
 • کاربری خودرو و سال تولید آن
 • تعداد سیلندر های خودرئو
 • تخفیف عدم خسارت بیمه نامه
 • جریمه دیرکرد
 • بیمه پایه تعیین شده از سوی بیمه مرکزی

مدارک مورد نیاز جهت خرید بیمه ثالث کوثر

برای خرید بیمه ثالث کوثر نیاز است استعلام قیمت بیمه به همراه مدارک ذیل را همراه داشته باشید که پس از تعیین قیمت نهایی و تائید مدارک، بیمه نامه در اسرع وقت صادر می شود و روند خرید بیمه ثالث کوثرتکمیل می گردد.

 1. اصل سوابق بیمه نامه قبلی
 2. اصل سند
 3. کارت مشخصات وسایل نقلیه
 4. اصل کارت ملی صاحب وسیله نقلیه
 5. فرم پرسشنامه وتائید و امضا توسط متقاضی یا نماینده ی قانونی وی

پرداخت خسارت مالی بیمه شخص ثالث کوثر

به منظور دریافت خسارت بیمه شخص ثالث کوثر لازم است ابتدا فرم اعلام خسارت را در نزدیکترین اداره خسارت بیمه شخص ثالث کوثرپرکنید و سپس مراحل زیر را با کمک کارشناسان بیمه دنبال کنید:

 1. ابتدا مدارک مورد نیاز را جهت تشکیل پرونده ارائه دهد که شامل: کروکی افسر پلیس،اصل بیمه نامه مقصر، گواهی نامه هردو طرف، کوپن بیمه نامه مقصر، کارت خودرو طرفین، گزارش های تکمیلی و عکس از قسمت های آسیب دیده میشود.
 2. پس از برآورد خسارت توسط کارشناس و توافق طرفین بر مبلغ ،کارشناس برگه اعلام خسارت را تائید کند.
 3. بعد از تائید مبلغ برای دریافت خسارت به واحد حواله مراجعه شود.
 4. حواله برای دریافت خسارت توسط ذینفع به بانک برده می شود.
 5. برای خسارت های کمتر از 100هزارتومان مبلغ به صورت نقدی پرداخت می شود و درغیر این صورت به صورت چک به ذینفع داده می شود.

قیمت بیمه شخص ثالث شرکت کوثر

پرداخت خسارت جانی بیمه شخص ثالث کوثر

در صورت خسارت جانی برای طرفین علاوه بر مدارک بالا لازم است مدارک زیر را ارائه دهید:

 1. مدارک پزشکی قانونی مصدوم یا جانباخته
 2. تعیین مقدار خسارت به مصدوم توسط پزشکی قانونی وارائه مدرک
 3. برگه معاینه جسد یا جواز دفن(در صورت فوت)
 4. بعد از بررسی مدارک توسط کارشناسان اداره خسارت بیمه کوثر و در صورت لزوم همراه با تائید نظر پزشک معتمد مبلغ  خسارت قابل پرداخت مشخص شده و به بانک ارجاع داده می شوند.

سخن پایانی

بیمه شخص ثالث کوثر سابقه ی کمتری نسبت به سایر شرکت های بیمه دارد؛ اما با وجود خدمات رسانی با کیفیت بسیار بالا به مشتریان خود حضور بسیار موثری در صنعت بیمه از خود نشان داده است بدیهی است بتوان با تهیه ی این بیمه نامه آسودگی خاطر را به خود هدیه بدهید.